ÇOCUK-EDEBİYAT-TABİAT ŞENLİĞİ 2. GÜNÜNDE COŞKUYLA TAMAMLANDI
![ÇOCUK-EDEBİYAT-TABİAT ŞENLİĞİ 2. GÜNÜNDE COŞKUYLA TAMAMLANDI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/10170544_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzce Okuyan Artvin Yıl Sonu Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Çocuk-Edebiyat-Tabiat Şenliği 2. gününde coşkuyla tamamlandı.
09-10 Mayıs 2024 tarihlerinde AÇÜ Nihat Gökyiğit Botanik Bahçesinde yapılan ve okul öncesi, ilkokul, ortaokul ile lise düzeyinde etkinliklerin yer aldığı şenlik son gününde de yoğun ilgi gördü.
Birçok etkinliğin yer aldığı şenlikte öğrencilerimiz hem eğlenip hem de öğrenerek anın tadını çıkardılar.
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, şenliğimizde katılarak öğrencilerimizle buluşan Yazarlarımız Sultan Serdar Doksöz, Yusuf Asal, Cem Gülbent, Faruk Yıldız'a sundukları katkılar için Teşekkür Belgesi verdi.