ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dijital Çağda Öğretmen ve Öğrenci Olmak Eğitimi Yapıldı

Artvin BİLGE çevrimiçi öğretmen eğitimlerinin bugünkü konuğu Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cem BALÇIKANLI oldu.
Dijital Çağda Öğretmen ve Öğrenci Olmak Eğitimi Yapıldı

Çevrimiçi eğitimin açılış konuşmasını yapan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR konuşmasına Prof. Dr. Cem BALÇIKANLI, eğitimin hazırlanmasında emek veren personelimiz ve katılımcılara teşekkür ederek başladı.

ACAR, "Öğretmen ve öğrencilerimize yönelik çok yönlü eğitimler düzenliyoruz. Önem verdiğimiz alanlardan birisi de yabancı dil eğitimi. Bugünkü eğitim ile öğretmenlik mesleğinin dijital çağda yaşadığı dönüşüm ve yabancı dil eğitimi konularında önemli kazanımlar edineceğiz" dedi.

Dijital Çağda Öğretmen ve Öğrenci Olmak başlığı ile yapılan çevrimiçi eğitim Prof. Dr. Cem BALÇIKANLI'nın öğretmenlik mesleğinin tarihin farklı çağlarından günümüze kadar yaşadığı değişim, öğretmenin zamanı aşan gücü ve salgın süreciyle birlikte artan sorumluluğu,  dijital çağda öğrenme süreçlerinde kullanılabilecek web araçları, yabancı dil eğitimi ve dijital çağda öğrenci olmak hakkında gerçekleştiği sunum ile devam etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Şube Müdürleri, okul ve kurum yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katılımı ile yapılan  çevrimiçi eğitim katılımcılarla yapılan etkinliklerin ardından  soruların yanıtlanmasıyla tamamlandı.

13-02-202113-02-202113-02-202113-02-202113-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.