ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ERASMUS+ KA2 İŞ BİRLİĞİ ORTAKLIK PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI

ERASMUS+ KA2 İŞ BİRLİĞİ ORTAKLIK PROJESİ AÇILIŞ TOPLANTISI

Artvin İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün ortağı olduğu Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Türkiye, Çekya, İtalya, Macaristan, Romanya, Yunanistan, Slovakya ülkelerinden kurum, okul ve STK'lerin de yer aldığı "Dezavantajlı Öğrenciler İçin Sürdürülebilir Girişimcilik Duygusu ve Yeterliliklerin Geliştirilmesi" SIEC projesi açılış toplantısı Çekya, Uhersky Brod'da gerçekleşti.

Ortak ülkelerden proje ekiplerinin katıldığı toplantıya kurumumuzu temsilen Strateji Şube Müdürü Ahmet Bürlükkara ve Proje Koordinatörü Aybike Kurt Gültekin katıldı.

12-14 ve 15-18 yaş grubu öğrenci ve öğretmenleri için ders ve kılavuz kitaplar oluşturulacak olan proje ile girişimciliğin geliştirilmesi, inisiyatif alabilme duygusunun oluşturulması, proje yapma konusunda istekli olma, eylem odaklı düşünme, fikirlerin gerçeğe dönüşebileceği algısının edinimi ve edinilen bilgiyi hayata geçirebilme yeterliliklerinin amaçlanan projenin pandemi süresinde ertelenmiş olan açılış toplantısı düzenlendi.

Toplantıda, proje takvimi kapsamında tamamlanan başlıklar görüşülerek ilerleyen zamanlarda yapılacak iş ve işlemlere dair kararlar alındı.

10-04-202210-04-202210-04-2022

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.