ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ford Otosan Tarafından Türkiye Genelinde Eğitim Amaçlı Bağışlanan 71 Araçtan Biri Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Teslim Edildi

Ford Otosan Tarafından Türkiye Genelinde Eğitim Amaçlı Bağışlanan 71 Araçtan  Biri  Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Teslim Edildi

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; Motorlu Araçlar Teknolojileri Alanında yapılan başarılı çalışmaların ödülü olarak eğitime katkı amacıyla bağışlanan 71 araçtan birini almaya hak kazandı.

Rize Atılgan Otomotivden teslim alınan araç öğrencilerin Motorlu Araçlar Teknolojileri dersinde materyal olarak kullanılmak üzere okula gönderildi.

Artvin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Şehmus Bulut:  “Gayretli çalışmamızın ürünü olarak Ford Otosan tarafından Türkiye geneli eğitim amaçlı bağışladığı 71 araçtan  biri olan hibe aracımızı bugün Rize Atılgan Otomotivden teslim aldık.

Yeni nesil donanımlı aracın okulumuz Motorlu Araçlar Teknolojileri Alanına kazandırmaya emeği geçen Ford Otosan Satış Bölge Müdürü Emre UZUN ve Oktay SÖNMEZ’ e, Ford Atılgan Genel Satış Bayii Genel Müdürü Ali ATILGAN’a, Ford Atılgan Artvin Müdürü Yüksel KARAKURT ’a bizlere sürekli desteğini esirgemeyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Abdulcelil KAHVECİ’ ye, Değerli Şube Müdürümüz Cüneyt KAMACI’ ya ve Kıymetli Müdür  Başyardımcımız Adnan UZUN’ a şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Ford Otosan tarafından Artvin Mesleki Teknik Anadolu Lisesine bağışlanan aracın teslim töreninde konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Motorlu Araçlar Teknolojileri Alanında kullanılacak olan aracın öğrencilere hayırlı olmasını dileyerek, bağışta bulunan Ford Otosan’a ve Ford Atılgan Artvin Müdürü Yüksel KARAKURT ’a teşekkür etti.

23-01-201923-01-201923-01-201923-01-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.