GAZİ ORTAOKULU MEZUNİYET TÖRENİ
![GAZİ ORTAOKULU MEZUNİYET TÖRENİ](/meb_iys_dosyalar/2024_06/05185321_whatsappimage20240605at17.04.11.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar, eşleri Nalan Acar, Şube Müdürleri Yücel Şeker ve Zeliha Güney 05.06.2024 Çarşamba günü gerçekleştirilen Gazi Ortaokulu Mezuniyet Törenine katıldılar.
Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı'mızın okunmasının ardından öğretmen, öğrenci ve velilerin de katılımıyla düzenlenen törende konuşan Acar, mezun olan sekizinci sınıf öğrencilerine eğitim öğretime devam edecekleri ortaöğretim kurumlarında başarılar dileyerek mezuniyetlerinin öğrencilerimize, velilerine, vatanımıza ve milletimize hayırlı olması temennilerinde bulundu.
Tören, öğrencilerin belgelerini almaları ve keplerini atmalarının ardından sona erdi.