ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ
![GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/18162045_1.jpg)
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 18.05.2024 Cumartesi günü Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi.
Artvin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Artvin Çoruh Üniversitesi Seyitler yerleşkesi güzergahında gerçekleşen yürüyüşe İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Demirkıran, İl Müdürlüğümüz AKUB ekibi, öğrenciler ve Artvin halkı katılım sağladı.