ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZ HATAY'DA DYK ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
![GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENLERİMİZ HATAY'DA DYK ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2023_04/28095301_343580192_5878087785636205_5567061304281950825_n.jpg)
23 Nisan 2023 Pazar günü saat 17.00'de Hatay ili İskenderun ilçesi Rauf Bey Destekleme ve Yetiştirme Kurs Merkezinde depremzede öğrencilerimizin eğitimine destek olmak üzere görev alan Arhavi Atatürk Ortaokulumuzun 7 öğretmeni, 1 koordinatör müdürü ve 2 şoföründen oluşan 10 kişilik gönüllü ekibimiz LGS çalışmalarına devam ediyor.