ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güvenlik ve uyuşturucu / uyarıcı maddelerle mücadele toplantısı gerçekleştirildi.

Güvenlik ve  uyuşturucu / uyarıcı maddelerle mücadele toplantısı gerçekleştirildi.

Ülkemizin geleceği olan çocuklar ve gençlerin 2017-2018 eğitim öğretim yılını huzur ve güven içinde geçirebilmesi amacıyla, İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğünce koordine edilen ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Emniyet Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen okul güvenliği ve uyuşturucu, uyarıcı maddelerle mücadele toplantısı yapıldı.

24 Ağustos 2017 Perşembe günü Artvin Öğretmenevi  ve ASO Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erol MURTEZAOĞLU, Milli Eğitim Şube Müdürü Özcan KÖSE, okul müdürleri, mahalle muhtarları, okul aile birliği başkanları, okul kantin işletmecileri ve okul servis şoförleri katıldı.

 

Toplantının açılışında konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erol MURTEZAOĞLU, öğrencilerimize güvenli ortamlar oluşturmak adına toplumun her kesimine görev düştüğünü ifade etti. Toplantının önemini vurgulayan MURTEZAOĞLU, öğrencilerimizin sağlığı ve güvenliği ile ilgili toplumda farkındalık oluşturacak böyle bir toplantıda yer aldıkları için bütün katılımcılara teşekkürlerini iletti. Ardından Gazi Ortaokulu Rehber Öğretmeni Yücel ÇOLAK, madde bağımlılığı ve korunma yolları ile ilgili sunum gerçekleştirdi. İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucuyla Mücadele Şubesi Polis Memuru Ali DOLMA, okul güvenliği, alınacak tedbirler ve uyuşturucu ve satıcılarına karşı alınan tedbirler hakkında katılımcıları bilgilendirdi, katılımcıların taleplerini dinleyerek  sorularını cevaplandırdı.

24-08-201724-08-2017

 

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.