ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haftalık Değerlendirme Toplantısı İl MEM Yöneticileri ve İlçe Müdürlerinin Katılımıyla Telekonferans Olarak Yapıldı

Haftalık Değerlendirme Toplantısı İl MEM Yöneticileri ve İlçe Müdürlerinin Katılımıyla Telekonferans Olarak Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR haftalık değerlendirme toplantısını İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Koordinatör Maarif Müfettişi, Şube Müdürleri ve 8 İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte aynı anda gerçekleştirdi.

Toplantıda pandemi süreci, uzaktan eğitim çalışmaları, telafi eğitimi konuları değerlendirildi. Toplantının açılışını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Koronavirüs ile yapılan mücadelede ülkemizde olumlu sonuçlar alınmaya başladı. İlimizde de tedavisi devam eden hasta kalmadı. Tabi bu güzel haberler nedeniyle rehavete kapılmadan çalışmalarımıza devam etmeliyiz. Mayıs ayından itibaren uzaktan eğitimde daha yoğun bir süreç bizleri bekliyor. İlimizde gerçekleştirdiğimiz uzaktan eğitim çalışmalarını nitelik ve nicelik açısından geliştirmeye devam ederek sürdüreceğiz. Bu hafta başlayacağımız telekonferanslar ile bütün idareci ve öğretmenlerimizle buluşup süreç hakkından paylaşımlar yapacağız. Nisanda 24 etkinlikle başlayan Uzaktan öğretmen eğitimlerimiz Mayısta da 28 etkinlikle devam edecek... Sürecin başından itibaren canla başla çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim " dedi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri birimleriyle ilgili faaliyetler hakkında bilgiler verdiler. Toplantıya Telekonferans ile katılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri de söz alarak ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Toplantı dilek ve temennilerin alınmasıyla sona erdi.

04-05-202004-05-202004-05-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.