ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Haftalık Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Haftalık değerlendirme  toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Koordinatör Maarif Müfettişi ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
Haftalık Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Salgın ile mücadele kuralına uygun olarak yapılan toplantı İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın 7-9 Şubat 2021 tarihleri arasında Bursa'da katıldığı Milli Eğitim Bakanlığı İl Müdürleri toplantısı hakkında bilgi vermesiyle başladı.

Ardından 15 Şubat 2021 tarihinde köy okulları ile başlayıp 1 Mart 2021 itibariyle 8 ve 12. Sınıflar ile devam edecek olan yüz yüze eğitim için ilimizde yürütülen çalışmalar, Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Mesleki ve Teknik Liselerinde 12. Sınıf akademik destek çalışmalıları, yapılan ve planlanan çevrimiçi öğretmen eğitimleri, Ölçe Değerlendirme Merkezleri Platformu, zümre toplantıları ile Tasarım ve Beceri Atölyeleri konularında değerlendirmelerde bulunuldu.

 Toplantı Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin alanlarıyla ilgili yapmış oldukları çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından başarı ve sağlık dilekleriyle sonlandırıldı.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.