ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Haftalık değerlendirme ve koordinasyon toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
HAFTALIK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda salgın ile mücadele kurallarına uygun olarak yapılan toplantı, LGS sonuçları, tercih sürecinde yapılacak çalışmalar ve tercih danışmanlığı faaliyetlerinin değerlendirilmesiyle başladı.

Toplantı "Telafide Bende Varım" programı kapsamında ilimiz genelinde yapılan çalışmalar, 8 ve 12. Sınıf öğrencilerine yönelik devam eden Destekleme ve Yetiştirme Kursları, yetenek sınavı ile öğrenci alacak olan Artvin Spor Lisesi öğrenci başvuruları, ilimiz genelindeki eğitim yapılarında devam eden inşaat çalışmaları, "Yaşayan Matematik: Artvin'e Sayısal Bakış" projesi yaz kampı kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirilmesi ile devam etti.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin sorumluluk alanlarıyla ilgili çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından sağlık ve başarı dilekleriyle tamamlandı.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.