ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HAFTALIK KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Haftalık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Koordinatör Maarif Müfettişi ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
HAFTALIK KOORDİNASYON VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Telekonferans yöntemiyle düzenlenen toplantı ilimiz genelinde okul ve eğitim kurumlarında yürütülen salgın ile mücadele çalışmalarının değerlendirilmesiyle başladı.

Toplantıda merkezi sınavlara hazırlık sürecinde yürütülen çalışmalar, LGS-YKS kapsamında okullarda yapılan çalışmaların izlenebileceği BİLGE web platformu, destekleme ve yetiştirme kursları, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi kapsamında yapılan çalışmalar ve çevrim içi öğretmen eğitimleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 Toplantı Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin sorumlu oldukları birimlerde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vermelerinin ardından sağlık ve başarı dilekleriyle sonlandırıldı.

05-04-202105-04-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.