ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
HALİTPAŞA İLKOKULU KÜTÜPHANESİ AÇILDI
![HALİTPAŞA İLKOKULU KÜTÜPHANESİ AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2024_06/13175631_1.jpg)
Hayırsever İş İnsanı Hüseyin Yıldırım tarafından Yusufeli Halitpaşa İlkokuluna kazandırılan kütüphane 13.06.2024 Perşembe günü Yusufeli Kaymakamı Muhammed Ali Yolal, İl Millî Eğitim Müdürü Fahri Acar ve ilçe protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.
Acar açılışta yaptığı konuşmada kitap okumayı seven öğrencilerimize hayallerindeki kütüphaneyi armağan eden Hüseyin Yıldırım'a teşekkür ederek, kütüphanemizin okulumuza hayırlı olması dileklerinde bulundu.