HOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI
![HOPA NURİ VATAN ANADOLU LİSESİ TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI](/meb_iys_dosyalar/2024_05/08141625_1.jpg)
Hopa ilçesi Nuri Vatan Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı 08.05.2024 Çarşamba günü gerçekleştirildi.
Bilim Fuarı açılışını İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar, ilçe protokolü ve öğrencilerimiz birlikte gerçekleştirdi.
Öğrencilerimizin danışman öğretmenleri rehberliğinde ortaya çıkardıkları projeleri sergiledikleri proje stantlarını gezerek koordinatör öğretmen ve proje sahibi öğrencilerle sohbet eden İl Müdürü Acar, öğrencilerimizin akademik başarılarının yanında projeler çıkarma ve sunma gibi üst düzey becerilerinin geliştirilmesinin öneminin altını çizerek TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı için hazırlanan projelerde emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti.