ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Teknolojileri Rehberliği (BTR) Görevlendirmesi

Bilişim Teknolojileri Rehberliği (BTR) Görevlendirmesi

   İlgi; MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün 30.12.2015 tarihli ve

   13507730 sayılı yazısı.

   Bilindiği üzere Fatih Projesi ile tüm sınıflarımıza bilişim teknolojileri kurulmaktadır. Sınıflarımıza kurulan bu donanımların ve sağlanan ders İçeriklerinin öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından etkin bir şekilde kullanımı için bilişim teknolojileri konusunda rehberlik ihtiyacı olacağı Bakanlığımızın ilgi yazıları ile bildirilmiş olup, bu kapsamda belirtilen esaslar doğrultusunda;

   2016-2017 eğitim öğretim yılı 2. Dönemini kapsayacak şekilde   (06 Şubat -  16 Haziran 2017 tarihleri arasında ) BT Rehber Öğretmen görevlendirilmesi yapılacaktır.

   Bakanlığımız Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğünün ilgili yazısında; Fatih Projesi kapsamında donanım kurulumu tamamlanan okullarımızda Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni görevlendirmesi ile ilgili açıklamaları ve formlar Müdürlüğümüz web sitesinde yayımlanmıştır.

   Başvurular, ilgililerin kadrolarının bulunduğu okul müdürlüklerine veya İl / İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine Form dilekçe ( Ek-2 ) ile yapılacak olup, başvuru formları İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerince toplu olarak 27 Ocak 2017  tarihine kadar DYS sistemi üzerinden İl Milli Eğitim Müdürlüğüne göndereceklerdir.

Bakanlık Resmi Yazısı

BT_Rehberliği Görevleri

Görev Talep Dilekcesi

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.