ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünün Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan yayınlar elektronik kitap haline getirilerek Genel Müdürlüğümüzün web sitesinde yayımlandı.
Özel Eğitim ve Rehberlik Genel Müdürlüğünün Basılı Yayınlarından Oluşan Elektronik Kütüphane Yayında

Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan “özel eğitim” ve “rehberlik”le ilgili basılı yayınlar dijital ortama aktarılarak Genel Müdürlüğümüzün web sitesinde “Elektronik Kütüphane” adı altında yayımlandı.

Çeşitli tarihlerde özel eğitim okul ve kurumlarımızdaki öğrenciler, öğretmenler ve diğer ilgililerin kullanımına sunulan basılı materyaller (ders kitapları, yardımcı ders kitapları, kaynaklar, kılavuzlar, seçkiler, kataloglar vb.) elektronik kitap haline dönüştürüldü. Bu çalışmanın devamı niteliğinde olmak üzere önümüzdeki günlerde Genel Müdürlüğümüzce çeşitli tören vb. organizasyonlarda kullanılan afiş, broşür ve video gibi görsel malzemelere de elektronik kütüphaneden erişilebilecektir.

Elektronik Kütüphaneye ulaşmak için tıklayınız.

  • Elektronik kitaplara Android ve IOS tabanlı tablet ve telefonlardan da ulaşılabilir. 
  • Elektronik kitaplara ulaşabilmek için bilgisayarınızda Adobe Flash Player uygulamasının kurulu olması ya da tarayıcınızda Adobe Flash Player kullanımına izin verilmiş olması gerekir.

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.