ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Yusufeli İlçesinde Eğitim Kurumları Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Yusufeli İlçesinde Eğitim Kurumları Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp ile birlikte Halit Paşa ilkokulu-ortaokulunda öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.  Yusufeli yeni yerleşim alanında yapılmakta olan eğitim yatırımlarını da  yerinde inceleyen KAHVECİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Alp’ten bilgi aldı.  Akabinde ilçede eğitim kurumlarında görev yapan tüm eğitim yöneticilerinin katılımıyla 2023 Eğitim Vizyonunun değerlendirilmesi, Liderlik ve Eğitime dair söyleşi gerçekleştirildi.

Öğretmen ve öğrencilerle görüşen KAHVECİ eğitim adına yapılacak her türlü çalışmaya kurumun tüm birimleriyle destek olamaya hazır olduklarını belirtti. Yusufeli İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Eğitim Kurumları Yöneticileri ve Yusufeli İlçe Milli Eğitim Personeliyle 2023 Vizyon Belgesi, Kurum Kültürü, TÜBİTAK ve AB projeleri, DOKA projeleri, Okul Güvenliği, İş sağlığı ve Güvenliği ile ilgili alınması gereken tedbirler, ABİDE İl İzleme Araştırma Uygulamaları ve TIMS Uygulamaları, İyi örnek ve uygulamaların paylaşılması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Verimliliğin artırılmasına yönelik alınacak tedbirler, DYNED ve E –Twinning uygulamaları, öğrencilerin sanat, spor, kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi, kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, okul kütüphaneleri ve Z kütüphanelerin verimli kullanılması, Tasarruf tedbirleri, Rehberlik faaliyetleri / Yöneltme/Olumlu Davranış Kazandırma,  Öğrenci Koçluğu uygulamaları konularında bilgilendirme toplantısı yaptı.

Toplantıda Şube müdürleri Cüneyt Kamacı Etkin Liderlik,  Sinan Soylu Ölçme Değerlendirme Uygulamaları, Destekleme  ve Yetiştirme Kursları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

06-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-201806-11-2018

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.