ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Değerlendirme Toplantılarına Ardanuç İlçesinde devam edildi.

Eğitim Değerlendirme Toplantılarına Ardanuç İlçesinde devam edildi.

              Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK başkanlığında, Ardanuç Evinde gerçekleşen toplantıya Ardanuç Kaymakamı Ömer ÖZBAY, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ve Ardanuç, Şavşat, Yusufeli İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ile Ardanuç, Şavşat, Yusufeli İlçelerinde görev yapan lise ve ortaokul müdürleri katıldı.

İlki Merkez İlçede gerçekleştirilen eğitim değerlendirme toplantılarının; ikincisi Arhavi, Hopa, Kemalpaşa İlçelerine yönelik Hopa İlçesinde; üçüncüsü ise BİLGE projesi kapsamına alınarak Ardanuç, Şavşat, Yusufeli İlçelerine yönelik Ardanuç'ta gerçekleşti.

Toplantıda BİLGE projesi kapsamında yürütülen sosyal kültürel faaliyetler,   akademik başarının artırılmasına yönelik çalışmalar,  değerler eğitimi çalışmaları ile LGS ve YKS' ye yönelik çalışmalar değerlendirildi.

Artvin Valisi Sayın Yılmaz DORUK " Kurumlarda başarı için ekip ruhu ile hareket etmeliyiz. Eğitime bütünsel yaklaşıp her yönüyle gelişim sağlamalıyız. Sizlere güveniyorum " dedi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR '' Her çocuğu bulunduğu noktadan en başarılı olabileceği noktaya taşımak temel amacımızdır." dedi.

 Toplantı Artvin Valisi  Sayın Yılmaz DORUK'un başarı dilekleri ile sona erdi.

11-03-202011-03-202011-03-202011-03-2020

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.