ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Destek Noktalarına Bir Yenisi Daha Eklendi

EBA Destek Noktalarına Bir Yenisi Daha Eklendi

İlimiz genelinde 80 adet olan EBA Destek Noktalarına bir yenisi daha eklendi. Hopa İlçesi Eşmekaya Köyünde bugün açılışı yapılan EBA Destek Noktası öğrencilerimize hizmet vermeye başladı.

Hopa Eşmekale Köyü Muhtarlığı köy misafirhanesi içerisinde Hopa Kaymakamlığı tarafından tedarik edilen bilgisayarlar ile hazırlanan EBA Destek Noktası,  Çimenli Köyü ve Eşmekale Köyünde ikamet eden Yoldere Cumhuriyet Ortaokulu öğrencilerine hizmet vermeye başladı.

EBA Destek Noktası açılışı Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT ve İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

EBA Destek Noktasında canlı derse katılan 8. Sınıf öğrencilerle bir süre sohbet eden Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT bu imkânları sunduğu için kendisine teşekkür eden öğrencimize "Bizler devletimizin sizlere sunduğu imkânlara aracılık ediyoruz. Önemli olan sizlerin eğitimidir. Sizlere sunulan bu imkânları ve evde geçirdiğiniz zamanı verimli ve dengeli kullanarak başarılı olacağınıza inanıyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum" dedi.

Açılışta konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR " Dünyadaki en nitelikli ve en çok kullanılan uzaktan eğitim alt yapılarından birisi olan EBA'ya ulaşmakta zorluk çeken öğrencilerimize ulaşmak, onları uzaktan eğitim inaklarına kavuşturmak adına gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Sevgili öğrenciler unutmayınız ki düzenli çalışarak, elinizdeki imkânları değerlendirerek başarılı olabilirsiniz. Bu güzel hizmetin sizleri ulaştırılmasında sağlayan başta Hopa Kaymakamı Abdurrezzak CANPOLAT olmak üzere İlçe Müdürümüz, Okul Müdürümüz ve tüm katkı sağlayanlara teşekkür ederim" dedi.

EBA Destek Noktası açılışına Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai AYDIN, Şube Müdürleri Gürsel SEÇKİN, Aytaç AKGÜMÜŞ ve Yoldere Cumhuriyet Ortaokulu Sevda TOSOĞLU katıldılar.

24-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-2020

Dere Mah. Şehit Ömer Zeki Varan Sok. No35 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.