ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İkinci Yarıyılın İlk Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 15 Şubat 2021 tarihinde köy okulları ve anaokullarında tam gün yüz yüze eğitimle diğer tüm okul ve sınıflarda ise uzaktan eğitimle başlayan ikinci yarıyıl ve salgın ile mücadele konusunda yapılacak çalışmaları değerlendirmek üzere toplantı yaptı.
İkinci Yarıyılın İlk Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Telekonferans yöntemiyle yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Müdürleri, İl ve İlçe Şube Müdürleri, tüm okul ve kurum yöneticileri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR 2020-20201 eğitim öğretim yılı ikinci döneminin ülkemize ve ilimize hayırlı olması dileğiyle başladığı konuşmasında ilimiz genelinde 52 okulumuzda 2759 öğrencimiz yüz yüze eğitime başladığını kaydetti.

Eğitim camiasının salgın ile mücadele konusunda toplumsal bilinç oluşturma açısından önemli bir rol üstlendiğini kaydeden ACAR, bugünden başlayarak yapılacak dersler ve veli toplantıları aracılığıyla her eve ulaşarak salgın ile mücadele konusunda dikkat edilmesi gereken hususların hatırlatılmaya devam edileceğini belirtti.

Toplantı, birinci yarıyılda yapılan eğitim çalışmalarının genel değerlendirmesi, BİLGE Projesi kapsamında yapılan çalışmalar, uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim çalışmaları, merkezi sınavlara hazırlık süreci ve ölçme değerlendirme çalışmaları konusunda yapılan değerlendirmelerle devam etti.

           Toplantı soru görüş ve önerilerin alınmasının ardından sağlık ve başarı dilekleri ile sonlandırıldı.

15-02-202115-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.