ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl İzleme Araştırmaları Toplantısı Yapıldı
![İl İzleme Araştırmaları Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2017_12/14161121_DSCN3621.jpg)
İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gürsel SEÇKİN başkanlığında gerçekleşen toplantıya Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden sorumlu ilçe milli eğitim şube müdürleri katıldı.
27- 28 Aralık’ta Artvin il geneli 5.sınıf öğrencilerine uygulanacak olan “ İl İzleme Araştırması” uygulama esasları ve yönergesi hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda Artvin Ölçme Değerlendirme Merkezi ekip üyeleri de hazır bulundu.