ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL JANDARMA ALAY KOMUTANLIĞINDA SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

İL JANDARMA ALAY KOMUTANLIĞINDA SERTİFİKA TÖRENİ YAPILDI

14 Ocak Salı günü Artvin Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından İl Jandarma Alay Komutanlığında açılan Etkili ve Hızlı Okuma Kursunu başarıyla bitiren kursiyerlere sertifikaları takdim edildi.

Tören, İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar YILMAZ ev sahipliğinde, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Şube Müdürü Cüneyt KAMACI, Halk Eğitimi Merkezi Yöneticileri ve komutanlıkta görevli subay, astsubay ve görevli diğer personel katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Jandarma Komutanı Bahtiyar YILMAZ törende konuşma yaptı. Konuşmasında diğer kurumlarla ortak amaçlar güdüldüğünde güzel işlerin başarılacağını bu düşünceyle Halk Eğitimi Merkezini iş birliği yapılarak personelimize Etkili ve Hızlı Okuma kursu açılmasını sağladıklarını, kursun bu alanda kursiyerlerin hem kendilerine hem de ailelerine faydalı olacağını söyledi. İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğüne, kurs eğitmenine ve katılımcılara teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR konuşmasında örgün eğitimin yanında yaygın eğitiminde halkımıza ulaşmada önemli bir araç olduğunu Halk Eğitimi Merkezlerinde bu eğitim amacına hizmet eden önemli kurumlar olduğunu ifade etti.  Milli Eğitim ailesi olarak sizlerle birlikte olmak burada bu kursun sonunda kurs belgelerini takdim etmek bizim için güzel bir duygu olduğunu söyledi. Öğrenmenin yaşı ve zamanı olmadığını, her alanda ve her anlamda bütün eğitim taleplerine cevap verecek konuma sahip olduklarını vurguladı. Bu kurs bağlamında iş birliği yapılan Jandarma Alay Komutanlığını ve emeği geçen Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü tebrik etti. Daha büyük bir organizasyonda birlikte olma dileğinde bulundu.

İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Bahtiyar YILMAZ ve Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR kursiyerlere belgelerini takdim ettikten sonra sertifika dağıtım töreni sona erdi.

14-01-202015-01-202014-01-202014-01-202014-01-202015-01-202015-01-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.