ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

Devletimizin bekasının, vatanımızın bağımsızlığının ve ülkemizin geleceğinin hedef alındığı terörist saldırılarına milletçe karşı koyduğumuz, dünyaya Türk milletinin gücünü bir kez daha gösterdiğimiz 15 Temmuz hain darbe girişiminin beşinci yıldönümündeyiz.

Milli iradeyi ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni yok etmeye çalışan terör örgütüne karşı Sayın Cumhurbaşkanımızın çağrısıyla vatanı ve istiklali için destansı bir mücadele veren kahraman milletimiz,  ülkemizin bölünmez bütünlüğüne ve birliğine yönelik her türlü saldırıya karşı aynı kararlılıkla durarak hainlere sonsuza kadar fırsat vermeyecektir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle demokrasimizi, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü müdafaa etmek için tereddüt etmeden canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anar, hürriyetimize sahip çıkarak bir destan yazan asil milletimize şükranlarımı sunarım.

 

                                                                                                                            Fahri ACAR

                                                                                                                              Artvin Millî Eğitim Müdürü

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.