ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Üretilen Yüz Koruyucu Siperlikler Emniyet Güçlerimize Teslim Edildi

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Üretilen Yüz Koruyucu Siperlikler Emniyet Güçlerimize Teslim Edildi

Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında; emniyet güçlerinin yüz koruyucu siperlik ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 5 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 1 Anadolu Lisesi, 1  Çok Programlı Lise ve Artvin Bilim Sanat Merkezi olmak üzere 8 kurumuzda üretimi yapılan yüz koruyucu siperliklerin Artvin Bilim Sanat Merkezi tarafından üretilen 60 tanesi Artvin İl Emniyet Müdürlüğüne teslim edildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR  "Müdürlüğümüzce Koronavirüsle mücadele kapsamında ürettiğimiz yüz koruyucu siperliklerden daha önce İl Sağlık Müdürlüğü, PTT ve ihtiyaç duyan diğer kurumlara teslim etmiştik. Siperlik üretimine devam ediyoruz. Bugün de sürecin başından beri özveriyle çalışan Emniyet mensuplarımıza yüz koruyucu siperliklerimizi teslim ederek destek olmak istiyor ve kolaylıklar diliyoruz. Ben bu süreçte emek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." dedi.

İl Emniyet Müdürü Sinan ERGEN " Bu süreçte bizlere vermiş oldukları destekten dolayı Milli Eğitim camiasına teşekkür ediyorum. "dedi.

17-04-202017-04-202017-04-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.