ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci 2023 Eğitim Çalıştayı Hazırlığı Kapsamında Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci 2023 Eğitim Çalıştayı Hazırlığı Kapsamında Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

Merkez ilçedeki okulöncesi, ilkokul ve ortaokul yöneticilerinin katılımıyla Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda KAHVECİ, 2023 Vizyon Belgesi ışığında ilde gerçekleştirilecek olan çalışmalar ve il genelinde eğitimciler ve eğitim paydaşlarının geniş katılımıyla düzenlenecek olan 2023 EĞİTİM ÇALIŞTAYI hakkında bilgilendirmede bulundu.

Bilgiyi ezberleyen değil, bilgiyi beceriye dönüştürebilen, analiz-yorum yapabilen, sorgulayan, yorumlayabilen, duygu ve düşüncelerini güzel Türkçemizi en güzel şekilde kullanarak sözlü ve yazılı ifade edebilen, hayal kurabilen, hedefleri olan,  algoritmik beceriye sahip, günlük yaşam becerilerine sahip, öz değerlerini içselleştiren, hayra ve iyiliğe duyarlı bireyler yetiştirme amacında olduklarını belirterek, bu doğrultuda hep birlikte gayret sarf ettiklerini ifade etti.  KAHVECİ, ‘Çağın ve geleceğin becerileriyle donanmış ve bu donanımı insanlık hayrına sarf edebilen, bilime sevdalı, kültüre meraklı ve duyarlı, nitelikli ahlaklı bireyler yetiştirilmesinde’ eğitim liderlerinin büyük sorumlulukları olduğunu ifade ederek, tüm gayretlerin bu yönde olması gerektiğini vurguladı.

31-12-201831-12-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.