ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Kemalpaşa İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Kemalpaşa İlçesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer DÖNE ile birlikte Kemalpaşa kaymakamı Mehmet Kemal AKPINAR ´ı, makamında ziyaret ederek ilçedeki eğitim faaliyetleri üzerine değerlendirmelerde bulundu.

Ziyaretine Kemalpaşa Ortaokuluyla devam eden KAHVECİ, burada öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. KAHVECİ, okuldaki Zenginleştirilmiş Kütüphanede öğrencilerin etkinliklerine katılarak öğrencilerle sohbet etti.

KAHVECİ öğretmenlerle ‘’2023 Eğitim Vizyonu’’ ile ilgili istişarelerde bulunarak öğretmenlerin konuyla ilgili değerlendirmelerini ve taleplerini dinledi. 

İl Milli Eğitim Müdürü KAHVECİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer DÖNE,  eğitim kurumu yöneticileri ve Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim personelinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, 2023 Vizyon Belgesi, Kurum Kültürü, TÜBİTAK ve AB projeleri, Okul Güvenliği, İş sağlığı ve Güvenliği ile ilgili alınması gereken tedbirler, ABİDE İl İzleme Araştırma Uygulamaları ve TIMS Uygulamaları, İyi örnek ve uygulamaların paylaşılması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında Verimliliğin artırılmasına yönelik alınacak tedbirler, DYNED ve E –Twinning uygulamaları, öğrencilerin sanat, spor, kültürel faaliyetlere yönlendirilmesi, kitap okuma alışkanlığının kazandırılmasına yönelik yapılan çalışmalar, okul kütüphaneleri ve Z kütüphanelerin verimli kullanılması, Tasarruf tedbirleri, Rehberlik faaliyetleri / Yöneltme/Olumlu Davranış Kazandırma, Öğrenci Koçluğu uygulamaları konularında bilgilendirme yaptı.

Toplantıda Şube Müdürü Cüneyt KAMACI katılımcıları ‘’Etkin Liderlik’’ ve yönetmelikler hakkında bilgilendirdi.

12-11-201812-11-201812-11-201812-11-201812-11-201812-11-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.