ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil Kahveci Merkez İlçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

6 Şubat 2019 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ başkanlığında İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve merkez ilçedeki Eğitim Kurumu Yöneticileri yer aldı.

KAHVECİ, Değişim Yönetimi hakkında eğitim kurumu yöneticileriyle paylaşımda bulundu. Eğitimde ana aktörün öğretmen olduğuna vurgu yapan KAHVECİ, bir öğretmenin çok şeyi değiştirebilecek kudrette olduğunu, bunun da halis niyetle, çocukların mutluluğu ve başarısı için öğretmenler tarafından yazılacak başarı hikâyeleriyle mümkün olabileceğini belirterek bu noktada yöneticilerin , kurumlarında  takım ruhuyla çalışarak, motivasyon, heyecan oluşturmaya yönelik gayret göstermeleri gerektiğini belirtti.

Toplantıda ayrıca 2023 Eğitim Vizyonu ışığında 2018-2019 Eğitim öğretim yılı 2. döneminde gerçekleştirilecek faaliyetler, yönetici ve öğretmenlere yönelik düzenlenecek hizmetiçi eğitim faaliyetleri,  Destekleme ve Yetiştirme Kursları, Okul güvenliği ile ilgili hususlar, beceri atölyeleri ve eğitimleri, il genelinde uygulanacak  olan etkinlikler,  (Yaşayan Matematik Projesi, Zekâ Oyunları Şenliği, Robotik Turnuvası, vb.), Uluslar Arası, Ulusal ve Mahalli Projelere (TÜBİTAK 4006,  ERASMUS+, DOKA)  katılım ve süreçleri,  e-Twinning çalışmaları, Eğitimde Yenilikçilik Ödülleri, Stratejik plânlar ve hedeflerin gerçekleşme durumları, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hususlar, sosyal etkinlikler, görüşüldü.

07-02-201907-02-201907-02-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.