ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ Milli Eğitim Müdürlüğündeki Kadın Çalışanların Dünya Kadınlar Gününü Kutladı.
![İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ Milli Eğitim Müdürlüğündeki Kadın Çalışanların Dünya Kadınlar Gününü Kutladı.](/meb_iys_dosyalar/2017_03/08165939_DSCN2838_Large.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla müdürlüğümüzdeki kadın çalışanlara çiçek ve pasta ikramında bulundu. “Sizlerin nezdinde ayakları cennet kokan, zamanı geldiğinde hiç tereddüt etmeden vatan için canlarını feda eden Nene Hatunların , Şerife Bacıların, Çiçek Ninelerin ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun .” dedi.