ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye Teşekkür Ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye Teşekkür Ziyareti

Artvin Gazi Ortaokulu ve Yenimahalle Ortaokulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri okullarına eğitim adına yaptıkları tüm katkılar için İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. KAHVECİ Okul –Aile Birliği üyelerini makamında kabul etti.

KAHVECİ, eğitim faaliyetlerinde okul-veli işbirliğinin önemine vurgu yaparak okul-aile birliklerinin teknoloji bağımlılığıyla mücadele, sosyal kültürel etkinlikler, değerler eğitimi, kitap okuma alışkanlığının kazandırılması,  öğrencilerin sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirilmesi  gibi konularda öğretmen ve idarecilerle iş birliği içinde çalışarak öğrencilerin eğitim hayatlarına katkı sağlayacaklarını ifade etti.  Sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette;Okul –Aile Birliği üyeleri,  okulların fiziki imkanlarındaki iyileştirmeler, il genelinde eğitim alanında uygulanan başarılı projeler ve uygulamalar için  İl Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ’ye teşekkürlerini ilettiler.

 

16-11-201816-11-2018

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.