ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR "Gönüllüler Grubu" Üyeleriyle Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR

Artvin Valiliği koordinasyonuyla ilimizde Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele çalışmaları kapsamında Artvin Milli Eğitim Müdürlüğü, Artvin Emniyet Müdürlüğü ve Artvin Gençlik Spor Müdürlüğü'nün işbirliğinde  20 gönüllü öğretmenin katılımıyla oluşturulan "Gönüllüler Grubu" 28 Martta başladıkları çalışma ile her gün illimizin sokaklarında dolaşarak vatandaşlarımıza broşürler dağıtıp virüs ile mücadele konusunda farkındalık yaratmaya devam ediyorlar.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR grubunun yapmış olduğu faaliyetleri değerlendirmek ve süreç hakkında bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla Gönüllüler Grubu üyeleri ile Artvin Millî Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda bir araya geldi.

Toplantıda Gönüllüler Grubunun ilimizde yaptığı faaliyetler hakkında bilgi alan ACAR " Yapmış olduğunuz bu çalışma Koronavirüs ile yaptığımız mücadelede çok değerli bir yere sahip. Aynı zamanda ülkemizde de öğretmenler tarafından yapılan örnek bir çalışma. Kendi sağlığınızı da korumaya çalışarak başka insanlara faydalı olmak istiyoruz. Göstermiş olduğunuz özveri ve fedakarlıktan dolayı sizlere teşekkür ederim. Ülke olarak gösterdiğimiz yardımlaşma ve dayanışma içinde virüsle mücadele konusunda hiçbir eksiğimiz  kalmadı. İnşallah bu süreci ülke olarak en kısa sürede atlatacağız" dedi.

09-04-202009-04-202009-04-202009-04-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.