ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bugün, tarihi kahramanlık, şan ve şerefle dolu aziz milletimizin, kutsal vatan topraklarımız uğruna verdiği zorlu Kurtuluş Savaşı mücadelesini başarıyla neticelendirdiği şanlı zaferimizin 98.  yıl dönümünü kutlamanın onur ve gururunu yaşıyoruz.

Milletimiz bu büyük zaferle; milli hâkimiyet, milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir.

Tarih sahnesine ilk adımını attığı o şanlı günden itibaren daima büyüyen, gelişen ve dünyanın önde gelen devletleri arasındaki müstesna yerini alan ülkemiz, 2023, 2053,2071 hedeflerine doğru emin ve kararlı adımlarla yürümektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere vatanı ve milletinin istiklali ve istikbali için canını ortaya koyarak bize bu toprakları vatan kılan tüm şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.