ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN İLKÖĞRETİM HAFTASI MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler, Değerli Meslektaşlarım,

17 Haziran 2022 tarihinde başlayan yaz tatilinin ardından okullarımız yeniden açılıyor ve 2022-2023 eğitim öğretim yılına bugün büyük bir coşku ile başlıyoruz.

 

 

Yaz tatili boyunca ilimizde açılan yaz okulları, yaz kampları ve destekleme yetiştirme kurslarına katılım sağlayarak tatili verimli şekilde değerlendiren öğrencilerimiz için gayret eden başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğrencilerimiz ve ailelerine teşekkür ediyorum. Öğrenerek, eğlenerek, dinlenerek verimli şekilde geçirdikleri bu yaz tatilinin ardından öğrencilerimizi yeniden okullarımızda görmek eğitim camiamız için büyük mutluluk.

 

Geleceğimizin teminatı yavrularımızın eğitimi için her yıl olduğu gibi bu eğitim öğretim yılında da fedakâr öğretmen arkadaşlarımız ile gayretle çalışmaya devam edeceğiz. Yaz tatili boyunca öğretmenlerin mesleki gelişimi konusunda gerçekleşen yüzlerce saatlik eğitimler, okullarımızın fiziki koşullarında yapılan iyileştirmeler, ilimize açtığımız yeni okul türleri, okullarımıza alınan ders materyalleri, ücretsiz dağıtılan ders materyali ve yardımcı kaynaklar ve köy yaşam merkezlerimiz ile eğitim şehri Artvin olarak bu eğitim öğretim yılına daha hazır olarak başlıyoruz.

 

Sevgili yavrularımızın yeteneklerini geliştirmek ve kendilerini gerçekleştirmelerini sağlamak için her şeyin en iyisini sunma gayreti içinde geçireceğimiz 2022-2023 eğitim öğretim yılının sağlık, huzur ve başarılarla dolu bir yıl olması dileklerimle, yeni eğitim öğretim yılının ülkemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.