ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'ın Ramazan Bayramı Mesajı

Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirip, kırgınlıkları affettirerek, farklılıklarımızı zenginliğe dönüştürdüğümüz bir mübarek Bayrama daha kavuşmuş bulunmaktayız.

Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere ulaşabilmemiz için bizlere açılan birer kapıdır.

Bu bayramda dostlarımızla kucaklaşıp, ebediyete intikal eden sevdiklerimizin kabirlerini ziyaret edemeyecek, muhterem büyüklerimizin ellerini öpemeyecek, bayram coşkusunu gözlerinde taşıyan miniklerimizin başını okşayamayacağız.

Fakat bu sabrın sonunda sağlık ve selamet olacağına duyduğumuz inançla aziz Türk milleti olarak daha nice güzel bayramlara erişeceğiz.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde, hep bir arada huzur içinde kutlayacağımız nice bayramlar geçirmek dileğiyle, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve sevgili öğrencilerimizin Mübarek Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Fahri ACAR

Artvin İl Milli Eğitim Müdürü

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.