ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Covid-19 Salgını sebebiyle okullarımızdan ve aile büyüklerimizden uzak, kalabalık iftar sofralarına hasret kaldığımız mübarek Ramazan ayını uğurlamanın burukluğunu bayram sevincine devrediyoruz.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Okullarınızdan uzak kalmanın üzüntüsü içerisinde olduğunuzu biliyoruz. Uzaktan eğitim sürecinde derslere katılım ve başarılı olmak için gösterdiğiniz çaba için sizlere canı gönülden teşekkür ederim. Sizleri en kısa zamanda yeniden okul bahçelerine kavuşturmak temennisi içerisindeyiz.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Salgın sürecinde, her evin odasına her bir öğrencinin yaşamına misafir oldunuz ve olmaya da devam ediyorsunuz. Yüz yüze gelemediğiniz öğrencilerimizle, teknolojinin bütün imkânlarını kullanarak eğitim öğretim çalışmalarını sürdürmeye devam ediyorsunuz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Okulların açılacağı ve öğrencilerimize kavuşacağımız günleri sabırsızlıkla bekliyoruz.

Kıymetli Velilerimiz,

Sizler de çocuklarımızın evlerimizdeki eğittim yaşamlarına şahitlik ediyor ve destek oluyorsunuz. Elinizdeki tüm imkânları kullanarak çocuklarınızın eğitimden bir an bile mahrum kalmaması için çabalıyorsunuz. Tüm bu çabalarınız için sizlere bilhassa teşekkür ederim.

Bu duygu ve düşüncelerle; Mübarek Ramazan Bayramımızın şu an işgal altında bulunan Filistin' deki Müslüman kardeşlerimizin yaşamış oldukları zulmün sone ermesine ve Mescid-i Aksa'nın kurtuluşunu göreceğimiz günlere vesile olmasını diler, tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

 

 

                                                                                                                                        Fahri ACAR

                                                                                                                                     Artvin Millî Eğitim Müdürü

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.