ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR Hopa ve Arhavi İlçelerinde Sürdürülen Kurs ve Seminerleri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR Hopa ve Arhavi İlçelerinde Sürdürülen Kurs ve Seminerleri Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR Hopa ilçesinde eğitim kurumu yöneticilerine yönelik sürdürülen Muhakkiklik seminerini ve Arhavi ilçesinde ilimizdeki Ortaokul Türkçe, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler öğretmenlerine yönelik sürdürülen Test Teknikleri Geliştirme kursunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR' a ziyaretleri sırasında Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai AYDIN, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri Cüneyt KAMACI ve Recep KAYA eşlik Etti.

İlk olarak Hopa' daki Muhakkiklik seminerini ziyaret eden ACAR buradaki konuşmasında, " Bütün yöneticilerimize okullarında üzerine düşen görevleri en iyi şekilde yapacakları konusundaki güvenimiz tamdır. Öğretmenlerinizle okullarınızda oluşturacağınız sevgi, saygı, güven, hoşgörü ortamı içerisinde çocuklarımızın ve gençlerimizin milletine ve insanlığa yararlı bireyler olmaları için çabalayacağınıza eminim. Bizim camiamızda soruşturmaların en az seviyede olması gerekir. Ola ki böyle bir durum olursa üzerinize düşen bir muhakkiklik süreci ya da değerlendirme sürecini usul ve esasına uygun olarak yürütmeniz gerekir. Bu açıdan  bu çalışma sizler için oldukça önemli." ifadelerinde bulundu.

Hopa' daki ziyaretinin ardından Arhavi' de yürütülen Test Teknikleri Geliştirme kursunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR, eğitimi veren Artvin Çoruh Üniversitesi akademisyenlerine teşekkür ederek Artvin Çoruh Üniversitenin her daim işbirliğimize açık olduğunu, çalışmalarımıza her türlü katkı sağladığını belirtti. ACAR öğretmenlere yönelik yaptığı konuşmasında " Eğitim camiası olarak en büyük hedefimiz; girişimci, vizyoner öğretmenlerimiz, bilinçli veli ve öğrencilerimizle Artvin' de her alanda başarımızı en üst seviyelere çıkarmaktır. Bu konuda siz değerli öğretmenlerimiz kendilerini akademik anlamda geliştirecek hangi eğitimi, kursu bizden talep ederse bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz. İhtiyaç duyduğunuz her alanda destek olmak için her zaman yanınızdayız." dedi.

20-11-201920-11-201920-11-201920-11-201920-11-201920-11-201920-11-201920-11-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.