ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR Ortaöğretim Kurumları Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Fahri ACAR Ortaöğretim Kurumları Yöneticileriyle Bir Araya Geldi

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında; Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen görüşmelerde Artvin merkez ilçe dâhil tüm ilçelerdeki ortaöğretim kurumu yöneticileri yer aldı.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan ACAR, "Artvin bir eğitim kentidir. Bu makamlarda bulunmaktaki asıl görevimiz şehrimizin çocuklarına sunduğumuz eğitim hizmetinin niteliğini arttırmaktır. Birlik ve beraberlik içerisinde ekip ruhuyla çalışarak çocuklarımıza ve bu şehre hizmet edeceğiz. Hedefimiz milli ve manevi değerlerine bağlı, bu bağlılığı akademik başarıyla harmanlamış "iyi insanlar" yetiştirmektir. Bu amaç doğrultusunda yapılan her faydalı çalışmaya Milli Eğitim Müdürlüğümüz tüm imkânlarıyla destek olmaya devam edecektir." ifadelerine yer verdi.

Toplantıda; ilimizde uygulanmakta olan ulusal ve yerel projeler, YKS yerleştirmelerinde başarıyı artırmaya yönelik yapılacak çalışmalar ve bu çalışmaların programlanması, Destekleme ve Yetiştirme Kurslarında verimliliği arttırmak için yapılması gereken çalışmalar, yönetici ve öğretmenlerin mesleki gelişimleri doğrultusunda yapılacak çalışmalar ve talep edilen hizmet içi eğitimler, öğrencilerin devamsızlık takipleri, pansiyonlu okullar, okul giriş çıkışlarındaki güvenlik önlemleri, ders programları, veli ziyaretleri ve veli yönlendirmeleri, sınıflardaki oturma düzenleri, gezi, sosyal-sportif ve kültürel faaliyetlerle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

04-10-201904-10-201904-10-201904-10-2019

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.