ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürleri Bölgesel Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Doğu Karadeniz Bölgesi İl Müdürleri Koordinasyon Toplantısı yapıldı. Bu yıl yedincisi yapılan toplantı ile Üniversiteye Yolculuk Projesi kapsamında uygulanan "YKS Son Prova" sınavının proje paydaşı bölge illerinde yapılmasına karar verildi.
İl Müdürleri Bölgesel Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Trabzon Valisi Sayın İsmail USTAOĞLU başkanlığında yapılan toplantıya, Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Dr. Sadri ŞENSOY çevrimiçi olarak katıldı.

Toplantıda söz alan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, projenin hazırlanmasında emek veren tüm paydaşlara teşekkür ederek başladığı konuşmasında "Hedeflerimiz, amacımız ortak, bu projenin ortaklaşa yapılacak yeni çalışmalara da katkı sağlayacağına inanıyorum" dedi.

            Trabzon Valiliği himayesinde bölge üniversiteleri işbirliği ile Trabzon Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen proje kapsamında Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane, Ordu, Rize ve Trabzon İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında yapılacak yeni işbirlikleri ile başarının arttırılması için yapılmakta olan ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği toplantı İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında protokol imzalanmasının ardından tamamlandı.

03-02-202103-02-202103-02-202103-02-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.