ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜ ACAR ARTVİN MERKEZ VE ARDANUÇ İLÇELERİMİZDE OKULLARIMIZIN AÇILIŞ HAZIRLIKLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Ziyaret programına Artvin Merkez Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başlayan ACAR, okulda yapılan Öğretmen Adaylık Kaldırma Sınavına katılan aday öğretmenlere başarılar diledi. Ardından okulda yapılan açılış hazırlıkları hakkında okul idarecilerinden bilgi aldı.
İL MÜDÜRÜ ACAR ARTVİN MERKEZ VE ARDANUÇ İLÇELERİMİZDE OKULLARIMIZIN AÇILIŞ HAZIRLIKLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Devamında Artvin Kazım Karabekir Anadolu Lisesini ziyaret eden ACAR, okulda yapılan Bursluluk Sınavı ve açılış hazırlıklarını yerinde inceleyerek okul idarecilerinden bilgi aldı.

 

ACAR ziyaretlerine Artvin İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sosyal Bilimler Lisesinde yapılan açılış hazırlıklarını yerinde inceleyerek devam etti.

 

Ardından Ardanuç ilçemizi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İskender Paşa Çok Programlı Anadolu Lisesinde yapılan yalıtım çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

ACAR, okullarımızı eksiksiz olarak eğitim öğretime hazırlamak için özverili çalışmalarında bulunan okul idarecileri, öğretmen ve personellerimize teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan GÜRAY ve Ardanuç İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf SARAÇ eşlik etti.

05-09-202105-09-202105-09-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.