ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜ ACAR'DAN 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNE ZİYARET
![İL MÜDÜRÜ ACAR'DAN 112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİNE ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2021_10/27184733_M.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar 27.10.2021 Çarşamba günü 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Şenol Çiftçioğlu'nu ziyaret etti.
Ziyarette, 112 Acil Çağrı Merkezi çalışmaları hakkında bilgi alan Acar; 112 Acil Çağrı Merkezimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde öğrencilerimizin yaşamlarında acil bir durumla karşılaştıklarında nasıl davranmaları gerektiği konusunda öğrencilerimize farkındalık eğitimleri verilmesi için istişarelerde bulundular.