ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜ ACAR'IN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

İL MÜDÜRÜ ACAR'IN 10-16 MAYIS ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Engelli bireylerimize karşı duyarlılık ve farkındalığın arttırılması amacıyla her yıl 10-16 Mayıs tarihlerini Engelliler Haftası olarak kutluyoruz.

Engelli bireylerimizin toplumda yaşayan tüm bireyler gibi devletimizin sağladığı her olanaktan faydalanmaları, sosyal yaşama katılımları ve eğitim almaları konusunda üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine getirmeye çalışıyor ve onların önündeki engelleri kaldırma konusunda her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.

Eğitim, sanat, spor, edebiyat ve birçok alanda engelli bireylerimize fırsatlar sunduğumuzda onların ne kadar başarılı olduğuna bizler bizzat şahit oluyor ve bu başarıları ile büyük bir onur duyuyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, engelli bireylerimize ve onların her zaman yanlarında olan fedakâr ailelerine sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yaşam dilerken hayatın birçok alanında göstermiş oldukları başarıların devamını diliyorum.Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.