ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜ ACAR'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İL MÜDÜRÜ ACAR'IN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Sevgili Öğrenciler, Değerli Veliler, Kıymetli Meslektaşlarım,

Her köşesi cennet olan vatanımız için nice anaların, babaların, evlatların ve kahramanların kanlarını ve canlarını feda ederek bizlere armağan ettiği Cumhuriyeti' imizin bu yıl 99. Yılını kutlamanın mutluluğu ve coşkusu içerisindeyiz.Vatan toprağı ve bağımsızlık uğruna düşmanın hiçbir baskısından, topundan, tüfeğinden korkmayan Türk Milleti; gövdesini bu topraklar için siper etmiş, evlatlarını bu topraklara kurban etmiş, bizlere bağımsız yaşayabileceğimiz bir vatan armağan etmişlerdir.Şimdi bizler yetiştirdiğimiz çocuklarımızla, gençlerimizle atalarımızın armağanı Cumhuriyeti'mizi nice 99 yıllar daha yaşatmaya; şanlı bayrağımızı yurdumuzun her köşesinde dalgalandırmaya devam edeceğiz.Bu düşüncelerle bizlere bu güzel vatanı emanet eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere; kanıyla, canıyla, cesareti ile dünyada destanlar yazan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

 Siz sevgili öğrencilerimin, velilerimin, meslektaşlarımın ve tüm Artvin halkının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun.


28-10-2022

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.