ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR Arhavi İlçesinde Öğretmen ve Öğrencilerle Buluştu

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, ilçe ziyaretleri kapsamında Arhavi ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
İl Müdürü Fahri ACAR Arhavi İlçesinde Öğretmen ve Öğrencilerle Buluştu

Ziyaret programına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Arhavi İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU'dan ilçede yürütülen eğitim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerine Arhavi Atatürk Ortaokulu ile devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 8. Sınıflara yönelik devam eden yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kurslarını yerinde inceledi. Sınıfları ziyaret eden ACAR, öğrencilerle bir süre sohbet ederek " Başarıya ulaşmak ancak çok çalışmakla mümkündür... Gayretinizden dolayı tebrik ediyorum." dedi.

Ardından mesleki eğitim döneminin başlamasıyla uzun bir aradan sonra yüz yüze bir araya gelen öğretmenlerle buluşan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, LGS'de yakaladıkları başarıdan dolayı okul idareci ve öğretmenlerini tebrik etti. Okullarımızda bakanlığımızın belirlediği hijyen standartlarını sağlamak için çalışmaya devam ettiklerini dile getiren ACAR, " İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz, velilerimiz hep birlikte hijyen kurallarına hassasiyetle uyarak okullarımızda yüz yüze eğitime başlayacağız." dedi.

Ziyaret programına Arhavi Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu devam eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya geldi. Öğretmenlerle yaptığı konuşmada, bakanlığımızca Covid-19 ile mücadele konusunda belirlenen kurallar, yüz yüze eğitime başlamak için ilimizde yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. LGS sonuçları ve uzaktan eğitim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Devamında Arhavi Nurettin Çarmıklı Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, okul idareci ve öğretmenleri ile bir süre sohbet etti. Uzaktan eğitim döneminde ilimizde başarılı bir süreç yönetimi yürüttüklerini dile getiren ACAR, bu dönemde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti. Okullarda uyulması gereken hijyen kurallarını hakkında uyarılarda bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, başarı dilekleriyle ziyaretlerini sonlandırdı.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR başkanlığında Arhavi Halk Eğitimi Merkezi toplantı salonunda ilçedeki tüm okul ve kurum yöneticilerinin katılımıyla toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda 2019-2020 eğitim-öğretim yılının genel değerlendirilmesi, uzaktan eğitim süreci, LGS ve YKS sonuçları, okullarımızın hijyen standartlarına göre eğitim öğretime hazırlanması için yürütülen faaliyetler değerlendirildi.

Ziyaretleri sırasında İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR'a İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ARSLANOĞLU, İlçe Şube Müdürü Mehmet Nurullah İNANÇ ve Arhavi Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Fatih TURAN eşlik ettiler.

25-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-202025-08-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.