ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR Bakanlık Telekonferans Toplantısına Katıldı

İl Müdürü Fahri ACAR Bakanlık Telekonferans Toplantısına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR Milli Eğitim Bakan Yardımcıları Sayın Mustafa SAFRAN ve Reha DENEMEÇ başkanlığında yapılan telekonferans toplantısına Kemalpaşa İlçemizden katıldı.

        Milli Eğitim Bakanlığı Genel Müdürleri ve 81 İl Müdürünün katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda 21 Eylülde okul öncesi ve birinci sınıf kademelerinde başlayan, 12 Ekim 2020 tarihinde 2,3,4,8 ve 12. Sınıf kademeleri ile seyreltilmiş ve kademeli olarak devam edecek yüz yüze eğitim yönelik yürütülen hazırlık faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa SAFRAN, eğitim öğretim faaliyetlerinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde sürdürülmesi için gereken tüm tedbirlerin detaylı şekilde değerlendirildiği toplantıda, sürecin başarı ile yürütüleceğine olan inancını vurguladı.

Toplantıda değerlendirmede bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, İlimiz genelinde tüm okullarımızda yüz yüze eğitim için gerekli hazırlıkların yapıldığı ve 12 Ekim 2020 Pazartesi tarihinden itibaren öğrencilerimizin güvenle yüz yüze eğitimini sürdüreceğini ifade etti.

Toplantıda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Sinan SOYLU ve Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem CENGİZ hazır bulundular.

08-10-202008-10-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.