ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR Destekleme Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

İl Müdürü Fahri ACAR Destekleme Yetiştirme Kurslarını Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Merkez ilçemizde açılan Destekleme ve Yetiştirme kurslarını ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Merkez Atatürk Ortaokulunda 8. Sınıf öğrencilerimize yönelik, Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kontrol Kılavuzuna uygun şekilde açılan Destekleme ve Yetiştirme kursunu ziyaret eden ACAR, okul idareci ve öğretmenlerinden kurslar hakkında bilgi aldı.

Kursların yapıldığı sınıfları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere çalışma yöntemleri ve sınavlara hazırlık süreci hakkında bilgiler veren ACAR, " Hiçbir başarı şans eseri ortaya çıkmaz. Başarı için zeka da tek başına yeterli değildir. Mutlaka bir emek ve çalışma gereklidir. Burada olmakla çalışmak için kararlı olduğunuzu göstermiş oldunuz. Sizlere sunulan imkanları doğru kullanarak hedefinize ulaşacağınıza inanıyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak ziyaretini sonlandırdı.

02-09-202002-09-202002-09-202002-09-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.