ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR Milli Eğitim Bakanlığı Telekonferans Toplantısına Katıldı

İl Müdürü Fahri ACAR Milli Eğitim Bakanlığı Telekonferans Toplantısına Katıldı

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut ÖZER başkanlığında yapılan telekonferans toplantısına katıldı.

81 İl Müdürünün katıldığı toplantıda Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut ÖZER, 3753 Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi içerisinde fiziksel açıdan desteklenmesi gereken meslek liselerinin eğitim ortamlarının iyileştirilmesi için hayata geçirilecek olan proje hakkında açıklamalarda bulundu. Covid-19 ile mücadele sürecinde Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin üretime yaptıkları katkılar ile Milli Eğitim Bakanlığının yüz akı olduklarını ifade etti.

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Mahmut ÖZER, pandemi sürecinde yaptıkları katkılarından dolayı 81 İl Müdürüne teşekkür ederek toplantıyı sonlandırdı.

 Telekonferans toplantısında Mesleki ve Teknik Eğitim Hizmetlerinden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kenan GÜRAY da hazır bulundu.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.