ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR, REHBERLİK ÖĞRETMENLERİ MESLEKİ PAYLAŞIM TOPLANTISINA KATILDI

İL MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR,  REHBERLİK ÖĞRETMENLERİ MESLEKİ PAYLAŞIM TOPLANTISINA KATILDI

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 6 Eylül 2021 tarihinde okulların açılması ile öğrencilerimize verilmesi gereken rehberlik desteği, çocuklarımızın yeteneklerinin güçlendirilmesi, doğru mesleklere yönlendirilmesi konularında yapılan Rehberlik Öğretmenleri Mesleki Paylaşım toplantısına katıldı.

Çocukların yeteneklerine uygun mesleklere yönlendirilmesinin önemine değinen ACAR, rehberlik servislerinin etkililiğinin daha da arttırılacağını belirtti. Akademik olarak ilimizdeki başarı artışına işaret edilen toplantıda, yeni eğitim öğretim yılında bu başarıyı yükseltmek için çalışmaların da devam edileceği belirtildi.

Artvin'de büyük bir eğitim ailesi olduğumuzu belirten ACAR, hedeflenen çalışmaların yapılması için ilimizde hiçbir eksiğimizin olmadığını, özel eğitim öğretmenlerimizin ve rehber öğretmenlerimizin çalışmalarıyla daha güçlü adımlar atılacağını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü ACAR, başarı ve sağlık dilekleri ile sözlerini tamamladı.

06-09-202106-09-2021

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.