ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR'ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Müdürü Fahri ACAR'ın Okul Ziyaretleri Devam Ediyor

 

       İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, okul ziyaretleri programına bugün sabah saatlerinde İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Artvin Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret ederek devam etti.

       Ziyaretlerine İbn - i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, Okul Müdürü Cüneyd SEPETÇİ'den okulda yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Okulun bölümlerinde incelemelerde bulunan ACAR ardından 12. sınıf öğrencilerimizin derslerine konuk oldu. Sınavlara hazırlık süreci ve ders çalışma alışkanlıkları üzerine öğrencilerimizle sohbet eden ACAR "Zamanınızı verimli kullanarak göstereceğiniz gayret, yalnızca bireysel hayatınızda iyi bir meslek değil aynı zamanda memleketimize, milletimize faydalı bireyler olmanız için bir fırsat olacaktır" dedi. Öğrencilerimize kişisel hijyen kurallarının önemini hatırlatan ACAR, başarı dileklerinde bulundu.

       Devamında Artvin Mesleki Eğitim Merkezi'ni ziyaret eden ACAR, Kurum Müdürü Levent ÇELİK'ten yürütülen faaliyetler hakkında bilgi alarak ziyaretlerini sonlandırdı.

23-10-202023-10-202023-10-2020

 

 

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.