ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürü Fahri ACAR'ın Online DYK Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Müdürü Fahri ACAR'ın Online DYK Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, geçtiğimiz haftalarda başladığı online destekleme ve yetiştirme kursu ziyaretlerine bugün Merkez Gazi Ortaokulu ile devam etti.

Gazi Orta Okulunda 8. Sınıf öğrencilerine yönelik devam eden destekleme ve yetiştirme kursuna canlı olarak bağlanan İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR, yabancı dil dersindeki öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

Canlı bağlantıda öğrencilere seslenen ACAR, "Sevgili öğrenciler pandemi döneminde öğretmenleriniz, yöneticileriniz büyük özveri ile sizi eğitimle buluşturuyor. Sizler de bu fırsatı iyi değerlendirerek başarıya giden yolda emin adımlarla yürüyorsunuz. Örnekler gösteriyor ki planlı çalışma başarıyı da beraberinde getiriyor. Pandemi ile mücadele kurallarına uymaya, ailemize ve çevremizdekilere de örnek olmaya devam ediniz. Çalışmalarınızda başarılar dilerim" dedi.

Online ziyaretler sınıflarda bulunan etkileşimli tahtalar ile kurulan bağlantı sayesinde canlı olarak gerçekleştiriliyor. Öğrenci ve öğretmenler İl Milli Eğitim Müdürü Fahri ACAR ile karşılıklı olarak sohbet edebiliyor.

22-09-202022-09-2020

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.