ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN YKS MESAJI

İl Millî Eğitim Müdürü Fahri ACAR, 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde sınava katılacak tüm öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.
İL MÜDÜRÜ FAHRİ ACAR'IN YKS MESAJI

ACAR, "Zorlu Covid-19 salgını sürecinde zaman zaman yüz yüze genellikle de uzaktan eğitimle ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile Yükseköğretim Kurumları Sınavına hazırlanan öğrencilerimiz büyük emek ve çaba harcadılar.

Öğrencilerimiz ile birlikte ailelerimiz ve özellikle öğretmenlerimiz tüm öğrencilerimize ulaşmak, 12. Sınıf müfredatını uygulamak ve onları YKS'ye hazırlamak için büyük gayret gösterdiler.

İlimizdeki tüm ortaöğretim kurumlarında YKS için hazırlıklarımız tamamlandı. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizin başarısını arttırmak için çaba harcayan başta öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimiz olmak üzere tüm velilerimize teşekkür eder, sevgili öğrencilerimize 26-27 Haziran 2021 tarihlerinde girecekleri Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT) ve Yabancı Dil Testinde (YDT) başarılar dilerim.

            Sınav sonuçları ne olursa olsun onlar bizim en kıymetlilerimizdir. Bundan sonra yaşamlarında karşılaşacakları her sınavı başarı ile geçmelerini temenni ederim" dedi.

Çarşı Mah. Adliye Sok. No.4 - 0 466 280 98 00 / 0 466 280 98 01

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.