ARTVİN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL TARIM MÜDÜRÜNDEN MÜDÜRÜMÜZE İADE-İ ZİYARET
![İL TARIM MÜDÜRÜNDEN MÜDÜRÜMÜZE İADE-İ ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2022_05/11193838_309256bb-e854-41dc-a9b9-79b1ff5b51ed.jpg)
İlimizde yakın zamanda göreve başlayan ve İl Müdürümüz Acar'ın hayırlı olsun ziyaretinde bulunduğu İl Tarım Müdürü Neşat Ulutaş, İl Milli Eğitim Müdürü Fahri Acar'a 11.05.2022 Çarşamba günü iade-i ziyarette bulundu. İlimizde eğitim ve tarım konularında istişarelerde bulunulmasının ardından İl Müdürü Acar, İl Tarım Müdürü Neşat Ulutaş'a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
![11-05-2022](/meb_iys_dosyalar/2022_05/k_11193853_309256bb-e854-41dc-a9b9-79b1ff5b51ed.jpg)